ru ua
 

  Залишити заявку

  Заповніть всі поля та відправте заявку, після вивчення деталей запиту з вами зв'яжеться наш менеджер

  Телефонуйте, пишіть

  і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання

  Контакти:

  Графік роботи:

  пн-пт: з 9:00 до 18:00

  Техпідтримка:

  Копірайтинг

  Копірайтинг (англ. copywriting, поєднання двох слів: copy – «текстовий матеріал» і write – «писати») — написання унікального тексту на замовлення, як правило, з передачею авторських прав замовнику. У вузькому сенсі — створення будь-яких інформаційних чи рекламних текстів для веб-сайтів. Людину, що спеціалізується на копірайтингу, називають копірайтером.

  Види копірайтингу

  Вирізняють кілька видів копірайтингу.

  SEO-копірайтинг

  Для цього виду характерне написання текстів, оптимізованих під пошукові системи (Search Engine Optimization – SEO). Контент пишеться під конкретну тему та з додаванням у текст ключових слів та фраз, що використовуються у різних варіаціях.

  Інформаційний копірайтинг

  До цього виду зазвичай відноситься інформаційні статті, розважальні пости для соціальних мереж, новини, анонси та інші тексти. Основна мета такого контенту – поінформувати читача.

  Копірайтинг, що продає

  Найбільш популярний вид, часто представлений як текст у рекламі, що продають пости, рекламні статті для журналів або онлайн веб-ресурсів, описи товарів та категорій товарів. Основна мета – продати чи просунути товар чи послугу.

  Іміджевий копірайтинг

  Цей вид актуальний для випадків, коли потрібно сформувати у громадськості певну думку про бренд, фірму, компанію, торгову марку або окрему людину. У ході створення текстів такого типу автору важливо бути особливо обережним, а замовнику – дуже уважним, тому що кожна частина текстового матеріалу має на імідж об’єкта дуже сильний вплив.

  Див. також

  Таргетинг (Target)

  Title

  ЛЗУ

  TONYLINE - Словник термінів - Копірайтинг