ru ua
 

  Залишити заявку

  Заповніть всі поля та відправте заявку, після вивчення деталей запиту з вами зв'яжеться наш менеджер

  Телефонуйте, пишіть

  і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання

  Контакти:

  Графік роботи:

  пн-пт: з 9:00 до 18:00

  Техпідтримка:

  Транслітерація онлайн

  Автоматична транслітерація з кирилиці на латиницю онлайн (з російської на англійську або з української на англійську). Корисний тим, кому потрібно перекласти ім'я, прізвище та інші слова на англійську мову або створити ЧПУ-посилання із заголовків статей (текст перетворюється на читабельне посилання).

  Символ між словами * Для генерації ЧПУ-посилань вставте символ, наприклад «-».

  Що таке транслітерація?

  Транслітерація — точна передача знаків однієї писемності знаками іншої писемності, коли кожен знак (або послідовність знаків) однієї системи письма передається відповідним знаком (або послідовністю знаків) іншій системі письма. Як правило, транслітом називають кириличний текст, написаний латинськими літерами. Наприклад, питання Як перекласти українську на англійську? буде перетворено на Yak pereklasty ukrainsku na anhliisku?

  Навіщо потрібен трансліт онлайн?

  Онлайн транслітерація з кирилиці на латиницю застосовується при оформленні різноманітних документів, поштових відправлень, адрес сайтів і т.д.

  Трансліт також використовується власниками сайтів та блогів для створення ЛЗУ-посилань із заголовків статей – російський чи український текст статті перетворюється на читабельне посилання. Це важливо для просування ресурсу в пошукових системах та створення привабливішого виду посилань.

  Які мови підтримуються?

  Сервіс може конвертувати в латиницю слова з російської та української мов.

  Як використовувати?

  У ліву частину вставляємо або вписуємо текст російською чи українською мовами, вибираємо мову (російську чи українську). Сервіс моментально конвертує текст в латиницю.

  Для створення ЛЗУ-посилань, додайте символ «-» у поле «Символ між словами».

  Див. також

  HTML редактор онлайн

  Генератор .htpasswd

  Google SERP симулятор

  TONYLINE - Інструменти і сервіси - Транслітерація онлайн