ru ua
 

  Залишити заявку

  Заповніть всі поля та відправте заявку, після вивчення деталей запиту з вами зв'яжеться наш менеджер

  Телефонуйте, пишіть

  і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання

  Контакти:

  Графік роботи:

  пн-пт: з 9:00 до 18:00

  Техпідтримка:

  Title

  Title (англ. title, «Заголовок» или «Назва») — HTML-тег, який визначає заголовок сторінки. Тег Title дуже важливий у SEO: до нього в першу чергу звертається роботи пошукових систем, які приходять на сайт і вміст тегу зазвичай відображається в пошуковій видачі.

  Головне завдання тега Title — коротко, точно та ємно описати вміст веб-сторінки. Тайтл важливий не тільки для користувачів (які дивлячись на заголовок вирішують, чи потрібно їм відвідувати цю сторінку), але і для пошукових систем (у цьому випадку Title грає одну з вирішальних ролей з точки зору визначення релевантності сторінки пошуковим запитам користувача).

  Тег Title знаходиться всередині контейнера <head>.

  <head>
  ...
  <title>Створення сайту Київ. Розробка сайтів під ключ в Україні</title>
  ...
  </head>

  Правильний заголовок захоплює увагу цільової аудиторії та сприяє підвищенню позицій веб-сайту в пошуковій видачі.

  Де відображається Title

  1. Браузер. Відображається вгорі на вкладці біля назви веб-сайту.
  2. На сторінці результатів пошукової видачі. Використовуючи ключові запити в заголовку (Тайтл), тег відображатиметься у видачі пошукової системи, коли користувач введе ключовий запит.
  3. Соцмережі та інші зовнішні сайти. Соціальні мережі та інші зовнішні веб-сайти використовують тег Title (при перепості) як анкор посилання на вашу веб-сторінку.

  Оптимальна довжина Title

  • Для Google. Оптимальна довжина становить 50-60 символів, включаючи пробіли. Якщо Тайтл буде довшим, то пошукова система просто уріже тег, а наприкінці поставить три крапки. Точного обмеження у символах немає, лише у пікселях — обмеження 600 пікселів.
  • Для Яндекс. Довжина тега знаходиться в проміжку 30-80 символів, включаючи пробіли. Оптимальною довжиною тега Тайтл для використання ключових слів і фраз вважають 70-80 символів.

  Щоб побачити, як буде відображено Title у пошуковій видачі, використовуйте онлайн інструмент Google SERP симулятор (інструмент попереднього перегляду пошукової видачі Google).

  Див. також

  Header

  Nofollow

  Верстка веб-сторінок

  Footer

  Description