en ru ua
 

  Залишити заявку

  Заповніть всі поля та відправте заявку, після вивчення деталей запиту з вами зв'яжеться наш менеджер

  Телефонуйте, пишіть

  і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання

  Контакти:

  Графік роботи:

  пн-пт: з 9:00 до 18:00

  Техпідтримка:

  Генератор .htpasswd

  Цей інструмент допоможе згенерувати хеш-пароль, сумісний з htpasswd, з використанням алгоритму crypt, MD5 і SHA. Процес генерації пароля виконується в браузері, нічого не передається ні на один сервер.

  Що таке файл htpasswd?

  Він використовується для захисту файлів, папок або цілих веб-сайтів за допомогою HTTP-аутентифікації користувача, так званої BASIC-аутентифікацією, і реалізується на основі правил, описаних у файлі .htaccess.

  Інформація про користувача записується в одному рядку для кожного користувача, і кожен рядок містить ім’я користувача та пароль, розділені двокрапкою (:). Імена користувачів зберігаються у вигляді звичайного тексту, а паролі зберігаються у вигляді хеш-коду.

  Ви можете дати файлу паролів будь-яке ім’я, але Apache за замовчуванням використовує .htpasswd, а точкові файли (файли, що починаються з «.») Зазвичай є прихованими, тому рекомендується використовувати «.htpasswd» в якості імені файлу.

  Алгоритми хешування

  MD5
  Специфічний алгоритм Apache, працює у всіх версіях. Головною перевагою MD5 є те, що зашифровані дані відновити не можна.

  Crypt
  Працює тільки на Unix хостингах і до версії Apache 2.2.17. Обмежує довжину пароля до 8 символів. Вважається небезпечним.

  SHA-1
  Цей алгоритм небезпечний за сучасними стандартами, працює у всіх версіях. {SHA} + результат SHA-1 (бінарний рядок з 20-ти символів) закодований в Base64.

  Налаштування HTTP-аутентифікації з використанням .htaccess

  Для налаштування HTTP-аутентифікації на сервері Apache помістіть ці два файли в каталог, який ви хочете захистити за допомогою HTTP-аутентифікації.

  .htaccess

  AuthType Basic
  AuthName "realm-name"
  AuthUserFile full-path/to/.htpasswd/file
  AuthUser valid-user

  .htpasswd

  #Replace the following
  example_username:$apr1$mEYxaAmj$z7H3LoGxeFPs6PARTpast1

  Див. також

  HTML редактор онлайн

  Транслітерація онлайн (з російської та з української на англійську)

  Перевірка адаптивності сайту

  TONYLINE - Інструменти і сервіси - Генератор .htpasswd