ru ua
 

  Залишити заявку

  Заповніть всі поля та відправте заявку, після вивчення деталей запиту з вами зв'яжеться наш менеджер


  Телефонуйте, пишіть

  і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання

  Контакти:

  Графік роботи:

  пн-пт: з 9:00 до 18:00

  Техпідтримка:

  Навіщо бізнесу Instagram Stories

  29.05.2017

  На сьогоднішній день Instagram є однією з потужних рекламних майданчиків і інструментів для ведення бізнесу в усьому світі. За внутрішніми даними Instagram, на квітень 2017 року, кожен день в Instagram заходять більше 400 мільйонів користувачів, які є потенційними клієнтами.

  Для того щоб максимально використовувати Instagram вам необхідно знати всі його функції і нюанси роботи. Однією з таких функцій є Instagram Stories.

  Instagram Stories — це один з нових інструментів Instagram, який з’явився пів року тому і за цей час став дуже популярним.

  Найбільшою його перевагою є короткостроковість і відсутність коментарів під вашими фото і відео. Повідомлення буде розміщено лише протягом 24 годин, а всі коментарі будуть прямо потрапляти до вас в Директ. Це дає вам можливість особистого спілкування з клієнтами, а також позбавить недоброзичливців зіпсувати вам репутацію.

  10 переваг Instagram Stories

  Instagram Stories має низку переваг, які дозволять вам залучити нових передплатників і утримати існуючих.

  1. Вам не потрібно витрачати багато грошей і часу на створення фото або відео.

  2. Він завжди на виду і шансів, що його побачать набагато більше ніж у звичайного посту, так як він не губиться в стрічці новин.

  3. В якійсь мірі є забороненим плодом через відсутність попереднього перегляду, а це приваблює ще більше користувачів переглянути, а що ж там?

  4. Ви можете відправляти свої новини особисто, або приховувати їх від певних користувачів. А це дозволить вам охопити потрібну аудиторію.

  5. Ви можете відстежувати користувачів, які переглянули вашу новину. Це дає вам можливість експериментувати з історіями і аналізувати, що більш за все і яку публіку цікавить ваш контент.

  6. Ви можете публікувати, як нові фото і відео, так і ті які знаходяться у вас в галереї, зроблені за останні 24 години.

  7. Свої новини ви можете урізноманітнити за допомогою стікерів, написів і смайликів.

  8. Ваша стрічка не буде завалена великою кількістю повсякденних фотографій і завжди буде наповнена якісним і гарним контентом.

  9. За допомогою Instagram Stories ви можете зацікавити більше користувачів і таким чином збільшити кількість підписників.

  10. Це безкоштовний рекламний інструмент з необмеженими можливостями.

  Практика

  Основною метою Instagram Stories є можливість охопити і залучити найбільшу кількість передплатників. Є безліч варіантів, секретів і прикладів того, як його використовувати для бізнесу. Щоб зрозуміти як саме це зробити, ми розглянемо кілька профілів компаній, які використовують цю функцію.

  1. Oh my look (@ohmulook) — це відомий український шоурум в якому продають і здають в оренду сукні.

  Завдяки функції Instagram Stories їх клієнти зможуть дізнатися про подію і конкурс, який пройде незабаром. Дуже часто вони розповідають про новинки, показують робоче місце зсередини і про те, як проходить їх день, а це дуже зацікавлює їх підписників.

  2. Kachorovska Atelier (@kachorobska_atelier) — український бренд, магазин-ательє з пошиття взуття та сумок.

  На прикладі цього профілю ми бачимо, що в Instagram Stories можна розповідати про новинки в магазині, а також вказувати години роботи і повідомляти своїм клієнтам про можливі зміни в роботі магазину.

  3. Ресторани Москви (@restinmsk) — розповідають у своєму Instagram Stories про цікаві місця міста, де можна смачно поїсти.

  Профіль цього у своєму Stories показує про актуальні ресторани з гарними стравами, які викликають бажання відвідати це місце, а також нагадують про існуючі акції, і розповідають про нові. Також можна показувати інтер’єр ресторану, процеси підготовки до свята і приготування різних страв.

  4. На очі (@na_o4i) — магазин окулярів і оправ.

  За прикладом цього профілю, ми бачимо, що можна розміщувати історію в якій ви будете закликати підписників до дій. Це можуть бути розіграші, участь в акціях або цікаві квести. Завдання до яких, ви будете викладати кожен день в своєму Instagram Stories.

  5. Reinerose (@reinerose.kiev) — онлайн бутік квітів.

  Цей онлайн-бутік, на своєму прикладі, показує, як можна подати асортимент товарів, який є в наявності. А також ви можете давати цікаву інформацію про товар, яка вплине на вибір ваших потенційних клієнтів.

  Підсумки

  Підводячи підсумки, з упевненістю можна сказати, що Instagram Stories – це найсильніший рекламний інструмент в сучасному світі, за допомогою якого ви можете утримувати існуючих клієнтів і залучати нових без будь-яких фінансових і тимчасових витрат. Для цього, в першу чергу ви повинні володіти величезним бажанням і терпінням, перш ніж ваш величезна праця дасть перші плоди. Також вам потрібно регулярно викладати цікаві і захоплюючі новини про ваш бренд, регулярно розповідати публіці про внутрішнє життя вашого бренду, про всі етапи і процеси створення продукту, про існуючі або можливі заходи, акціях, і ін.

  З огляду на все вище сказане, ви можете зробити висновки і прийти до вірного рішення – почати використовувати Instagram Stories на всю його міць прямо зараз. Беріть натхнення з історій розміщених на сторінках успішних брендів, виділяйте все найцікавіше, аналізуйте і застосовуйте в своєму бізнесі те, що принесе вам користь і нових клієнтів. А найголовніше – створюйте свої унікальні історії, зі своїм стилем, чіткою тематикою, рекламою і закликами до дій, які будуть виділяти вас серед величезної кількості користувачів.

  Пам’ятайте! Instagram Stories – це ваш шанс і унікальна можливість зробити ваш бізнес ще більш популярним і більше користуватися попитом. Створюйте круту і неповторну рекламу яка буде чіпляти людей і зможе зробити будь-якого вашим клієнтом. Будьте цікавими, унікальними, корисними і неповторними. Це ваша можливість самореалізуватися себе не докладаючи надмірних зусиль, зберігаючи свій час і сили. Успіх вашого бізнесу залежить тільки від вас, а Instagram Stories може стати вашим маленьким помічником в цій справі.

  TONYLINE - Блог - Навіщо бізнесу Instagram Stories