ru ua
 

  Залишити заявку

  Заповніть всі поля та відправте заявку, після вивчення деталей запиту з вами зв'яжеться наш менеджер

  Телефонуйте, пишіть

  і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання

  Контакти:

  Графік роботи:

  пн-пт: з 9:00 до 18:00

  Техпідтримка:

  Піддомен (субдомен)

  Піддомен (субдомен) – це домен, який є частиною домену вищого рівня. Наприклад, якщо tonyline.com.ua – основний домен, то poddomen.tonyline.com.ua – це піддомен.

  Піддомени використовуються для поділу контенту окремих розділів основного сайту або розміщення абсолютно інших онлайн-ресурсів. Зазвичай піддомени задіяні в структурі складних багатофункціональних онлайн-проектів і сайтів великих компаній, оскільки їх наявність полегшує адміністрування сайтів.

  Пошукові системи піддомени сприймають, як окремі сайти. Кожен субдомен просувається по своїм ключовим запитам (слова або словосполучення, за якими проводиться пошук інформації в мережі інтернет). Тому за допомогою піддоменів можна збільшити уявлення сайту в пошукових системах (Яндекс, Google та ін.) І залучити максимальну кількість клієнтів для бізнесу.

  Особливості

  Максимальна кількість рівнів піддоменів в складі одного домену – 127. Максимальна кількість символів в кожному з субдоменів – 63, при цьому довжина повного доменного імені не повинна перевищувати 255 символів.

  Рекомендуємо 👉 Вибрати домен можна на сайті нашого партнера.

  Див. також

  SSL

  Apache

  TONYLINE - Словник термінів - Піддомен (субдомен)