ru ua
 

  Залишити заявку

  Заповніть всі поля та відправте заявку, після вивчення деталей запиту з вами зв'яжеться наш менеджер


  Телефонуйте, пишіть

  і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання

  Контакти:

  Графік роботи:

  пн-пт: з 9:00 до 18:00

  Техпідтримка:

  IP-адреса

  IP-адреса (від англ. Internet Protocol Address, «айпі») – це унікальна адреса мережевого вузла в інтернеті, що дозволяє користувачеві підключитися до мережі. Кожен пристрій, підключений до мережі, має мати свій IP, через який здійснюється його зв’язок з іншими пристроями, обмін даними. Без IP неможливе існування мережі Інтернет або будь-якої внутрішньої IP-мережі.

  Структура IP-адреси

  Розглянемо структуру IP-адреси на прикладі самого першого і популярного інтернет-протоколу IPv4 (32 значення з нулів і одиниць).

  IP-адреса

  IP-адреса IPv4 має 32-бітний (4 байта) ідентифікатор. IP складається з 4 частин (октетів), кожна – з 8 біт (1 байт). Наприклад, айпі в в двійковому вигляді виглядає так: 11000000.10101000.00110010.00000001.

  При трансформації октету з двійкової системи в десяткову виходить одне число зі значенням від 0 до 255.

  IP-адреса в традиційному десятковому вигляді: 192.168.0.1.

  Як визначити IP-адресу?

  Подивитися свій зовнішній айпі можна за допомогою спеціального інструменту, який автоматично визначає провайдера, локацію і ім’я хоста (IP-адреса).

  Щоб дізнатися внутрішній IP-адреса, зайдіть в командний рядок і введіть для Windows – ipconfig або в системах Linux – ifconfig. Відобразиться внутрішній IPv4-адрес.

  Див. також

  Домен